“Щоб викинути росію…”: Подоляк назвав кількість озброєння, яке необхідне Україні

Радник глави ОП розповів, якого саме і скільки озброєння потрібно зараз Україні.

Радник глави офісу президента і представник переговорної делегації Михайло Подоляк розповів, що потрібно для того, щоб Україна перемогла росію і викинула окупаційні війська за межі країни. Так, за словами Подоляка, ЗСУ потрібні тисяча гаубиць калібру 155 мм, триста реактивних систем залпового вогню, півтисячі танків, дві тисячі одиниць бронетехніки і тисяча дронів. Про це радник глави ОП написав у своєму Twitter.  info.politeka.net
Михайло Подоляк
“Буду прямолінійним. Щоб закінчити війну і викинути росію з України, Нам потрібен паритет важкої зброї: 1000 гаубиць калібру 155 мм; 300 РСЗВ; 500 танків; 2000 одиниць бронетехніки; 1000 дронів. 15.06 у Брюсселі буде зустріч Контактної групи міністрів оборони. Очікуємо рішення”, – написав Подоляк.

Відзначимо, що в Брюсселі повинна пройти зустріч Контактної групи з питань оборони України, це так званий “Рамштайн-3”. Україна також отримала запрошення взяти участь у засіданні Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони, яке відбудеться 15-16 червня в Брюсселі.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Щоб викинути росію…”: Подоляк назвав кількість озброєння, яке необхідне Україні