ЩОЙНО! На Володимирській знову стрілянина з автомата. Є поранений! (ФОТО, ВІДЕО)

На вулиці Володимирській в центрі Києва знову чутно постріли з автомата. Інцидент стався біля обмінника, де тиждень тому вже лунали постріли.

В мережі оприлюднено відео, на якому чоловік у камуфляжі з автоматом погрожує всіх розстріляти.

На запису чутно постріл, а також видно, що один з чоловіків падає на землю. За попередніми даними, внаслідок конфлікту постраждав колишній учасник бойових дій на Донбасі Олексій Середюк.

Стрілянина сталася на вулиці Володимирській, 23, де, за неперевіреною інформацією, знаходиться обмінник криптовалюти. Активісти, які були присутні на місці подій, стверджують, що в обміннику проходить значна частина незаконних транзакцій: наркотрафік та фінансування озброєних угруповань “ЛДНР”.

Громадський активіст Крістіан Ударов оприлюднив у себе в Facebook повне відео інциденту (наразі недоступно). На запису видно, що перед стріляниною сталася масова бійка.

Пам’ятаєте стрілянину на Володимирській, де “тітушки” з автоматами почали кидатися та стріляти у повітря? За цією адресою знаходиться обмінник криптовалюти… Сьогодні ми прийшли туди, аби з’ясувати, хто ці “тітушки” та викликали поліцію. Поліція як завжди приїхала за 20 хвилин, тож поки її чекали ці “тітушки” стріляли з автомата (!) у націоналіста та ветерана війни Олексія Середюка. Олексія забрала швидка допомога!” – прокоментував він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )