Щойно! Кулеба влупив — Путін такого не очікував! Стримали агресора — санкції як дамоклів меч над головою!

Дипломатія працює і стримує агресивні наміри Росії.

Дипломатія продовжує працювати та знижувати ризики військового загострення, а широка світова коаліція партнерів уже реалізовує всі три рівні запропонованого Україною в листопаді комплексного пакета стримування Росії, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Пише korupciya.com

Дипломатія працює та стримує агресивні наміри Росії. Коли я був у листопаді в Європейському Союзі, я сказав партнерам, що нині нам потрібен комплексний пакет стримування Росії. Ми запропонували три елементи: активну дипломатію, жорсткі санкції та військову допомогу Україні. За ці кілька місяців ми всі ці три ключові завдання вирішили”, – наводить слова Кулеби, сказані ним в ефірі одного з телеканалів, пресслужба МЗС.

Міністр наголосив, що активна дипломатія, яка є першим елементом стримування РФ і проявляється в останні тижні, перетворила Київ на центр міжнародної політики. Щодо другого рівня він повідомив про завершення підготовки санкцій США і європейських союзників.

Санкції вже є, Росія знає, що вони є, і Росія знає, що вони важкі. Важливий нюанс: навіть після того, як цю ескалацію вдасться врегулювати, підготовлений пакет санкцій залишиться і висітиме як дамоклів меч над Росією і надалі”, – уточнив глава української дипломатії.

Він додав, що третій рівень пакета стримування також активно реалізується. Свідченням цього є кількість військової допомоги, яка надійшла в Україну останнім часом.

“Це не та реакція, якої очікував Путін, і все це працює як потужний фактор стримування”, – підсумував міністр.

Нагадуємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення головою Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулеби. Досі від січня 2021 року Кулеба був першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з питань здійснення самоврядних повноважень.

Про це сповістила пресслужба Офісу президента.

Сам Олексій Кулеба після призначення повідомив, що пріоритетами для розвитку київського регіону будуть завдання “Великого будівництва”, соціальна та туристичні сфери, залучення інвестицій та медична галузь.

До слова, свого часу Кулеба був радником на громадських засадах гендиректора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду Києва “Плесо”. 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN