Щойно! Міністр шокувала, остаточне рішення – відставка! Країна гуде: скандальне звинувачення

Різне

Керівниця міністерства праці, сім’ї та молоді Австрії Крістіна Ашбахер подала у відставку. Вона зробила це через звинувачення в плагіаті при написанні дисертації.

Як повідомляє АРА, плагіат в дисертації міністра помітив незалежний експерт, який стверджує, що п’ята частина роботи Ашбахер скопійована без зазначення посилань.

Вона писала дисертацію в травні 2020 року в Технічному університеті Братислави. Крім того, експерт помітив у дипломній роботі Ашбахер за 2006 рік багато плагіату, некоректних цитат і недостатніх знань німецької мови. Міністр відкинула звинувачення, але подала у відставку.

“Моя сім’я і я бачимо, що ЗМІ та політичні опоненти не дають мені провести справедливий процес перевірки та поспішно мене засуджують немислимим чином… З цієї причини я йду у відставку з моєї посади”, – йдеться в заяві міністра.

Нагадаємо, комітет з етики Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти виявив плагіат к декількох наукових роботах т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. 30 червня вчені і студенти вийшли на протест проти Шкарлета через звинувачення в плагіаті.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN