Щойно! Міністр ЗС Латвії потужно принизив росію – окупанти в шоці. Читати всім!

Нещодавно міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс заявив, що не варто перейматись емоційним благополуччям агресорів. Він додав, що демократичний світ має в першу цергу захищати честь і цінності.

Про це політик повідомив у Twitter

«Ми не повинні хвилюватися за емоційне благополуччя агресорів, вони все одно не оцінять цю надзвичайну доброту», — написав Едгарс Ринкевичс.

Окрім того, у Латвії не так давно повністю заборонили трансцяцію російських телеканалів через війну, яку рф розпочала проти України.

Натомість президент Франції Еммануель Макрон не так давно заявляв, що Росію не варто “принижувати”, аби після припинення бойових дій в Україні можна було проводити «дипломатичні переговори». Окрім того, Макрон відмовився визнавати війну росії проти України геноцидом українського народу.

Відео дня:

Раніше президент Володимир Зеленський казав, що Еммануель Макрон пропонував йому піти на поступки щодо суверенітету України, щоб «зберегти обличчя» російському диктатору Володимиру Путіну.

“Мені здається, що це не дуже коректно з боку тих чи інших лідерів. Ми не готові щось комусь зберігати і втрачати за це наші території. Мені здається, що це зовсім несправедливо. Це втрачений час”, – сказав Зеленський.

Президент нагадав, що свого часу світові лідери дозволили Гітлера “думати про новий розподіл світу”. Щось подібне відбувалося протягом багатьох років, поки Європа шукала підхід до Путіна та РФ.

Крім того, Глава МЗС України Дмитро Кулеба також заявив, що заклики не допустити приниження Росії можуть лише принизити Францію чи будь-яку іншу країну, яка закликатиме до цього.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Щойно! Міністр ЗС Латвії потужно принизив росію – окупанти в шоці. Читати всім!