Щойно! Останні попередження: Шольц запевнив Путіна – наслідки будуть жахливими. З рук не зійде!

У Німеччині не очікують на результативність переговорів з Путіним.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час свого візиту до Росії планує попередити президента країни-агресорки про “тяжкі наслідки” у випадку нападу на Україну, проте він не очікує на якійсь рішення.  Пише korupciya.com

Про це пише Reuters з посиланням на свої джерела в німецькому уряді. 

“Канцлер дасть зрозуміти, що будь-який напад на Україну матиме тяжкі наслідки і що не можна недооцінювати єдність Європейського Союзу, Сполучених Штатів та Великобританії”, – сказало джерело в уряді Німеччини.

Там повідомили, що Шольц скаже Путіну, що нарощування військ на українському кордоні “може бути витлумачено лише як загроза”. У Німеччині додали, що не очікують від перемовин особливих результатів, проте наголосили, що прямі перемовини є важливими. 

Там зазначили, що мораторій на будь-який вступ України до НАТО не входить до “набору інструментів” Шольца. 

“Нинішня ситуація сама по собі вже є дестабілізуючою, яка може вийти з-під контролю”, – сказало джерело.

Раніше повідомлялось, що Олаф Шольц запевнив сенаторів США, що газопровід “Північний потік-2” не буде запущено, якщо станеться напад Росії на Україну.

Хоча перед цим Шольц на спільній пресконференції з президентом США уникав прямого підтвердження того, що газопровід “Північний потік 2” буде зупинено у разі вторгнення Росії до України.

“У тому, що стосується санкцій, ми діятимемо узгоджено”, — заявив канцлер.

При цьому Шольц не сказав назви газопроводу.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN