Щойно! Шустер шокував – отримати посаду міністра. Треба щось робити – Рано чи пізно!

Різне

Журналіст вважає, що Кабміну варто звернути увагу на нерівність в Україні

Відомий журналіст Савік Шустер в ефірі телеканалу “Україна 24” оцінив можливість своєї роботи в Кабінеті міністрів України. За словами журналіста, якби така можливість була, йому б не дали реальних повноважень.

На запитання, чи погодився б він обійняти посаду умовно міністра з питань базового доходу і готувати країну до глобальних реформ, Шустер відповів:

“Я ж знаю, яке міністерство отримаю, якщо погоджуся – міністерство без повноважень. Я поки не бачу ані того політика, ані тієї політичної сили, яка готує людей до сприйняття, і головне – здійснює. Але, мені здається, все одно рано чи пізно люди прийдуть до цієї ідеї (питання базового доходу – ред.), тому що ну вже такий рівень нерівності у нас, що з цим треба щось робити”.

Раніше журналіст Савік Шустер в ефірі телеканалу “Україна 24” не виключив нових масових акцій протесту в Україні.

На запитання, чи змінилися українці за останні 5 років, Шустер відповів:

“Змінилися. Мені навіть якось боляче це говорити, але менш як 45% людей відчувають надію, бачать надію, сподіваються на завтрашній день. 45% в мінус – це дуже мало, це означає, що країна живе в нестабільній ситуації. У нас може бути все що завгодно. І ФОПи (протести фізичних осіб-підприємців – ред.), і не ФОПи, і “жовті жилети”, і лікарі – все може статися в цій ситуації такої глибокої кризи, яка, зокрема, пов’язана і з епідемією коронавірусу. Я бачу різке падіння надії та величезне зростання страху за завтрашній день”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN