Щойно! Скандальна Чорновол влаштувала істерику – публічно. “Вручити звинувачення” – Мережа гуде після її слів!

Різне

Скандальна екс-нардеп Тетяна Чорновол повідомила на своїй сторінці в Facebook, що завтра 15 грудня в 15.00 їй повинні вручити звинувачення за активну участь в Революції Гідності. За словами екс-нардепа, проти неї сфальсифікували обвинувачення в убивстві.

При цьому Тетяна Чорновол запевняє, що вона особисто не причетна до загибелі людини. Найцікавіше, що на Майдан разом з нею вийшли тисячі, сотні були радикально налаштовані, тому безстрашно проти режиму штурмували головний офіс Партії регіонів, але чомусь переслідують саме її і звинувачують в тому, чого вона не скоювала.

Екс-нардеп вважає, що на неї вирішили повісити всіх собак через збіг різних обставин. По-перше, вважає Тетяна, вона була одним з найяскравіших представників Майдану і не боялася говорити правду. По-друге, вона зробила величезну роботу по конфіскації 1,5 млрд. доларів Януковича.

По-третє, головну роль зіграв той факт, що в минулому році вона першою заявила про те, що нинішній президент України насправді ухильник і всіма можливими способами бігав від повісток, щоб не потрапити в армію під час АТО. Ось тепер влада таким чином вирішила розплатитися.

Але ось тільки після заяви Чорновол над нею лише посміялися. Особливо тг-канали.

“Чорновол, яку викликають на допит у зв’язку зі спаленням офісу ПР разом з одним із співробітників в 2013, скаржиться, чого це залучають до справи її одну, а тих, хто палив офіс разом з нею, не чіпають.

Ні щоб сказати: “Хлопці, ми робили все правильно, і я потягну за всіх, не хвилюйтеся”. Ні, це не їх підхід.

Ну і нехай. На місці слідства першим питанням до неї було б прохання перерахувати інших учасників банкету, представників тих самих “десятків”.

Як думаєте, відмовиться Чорновол відповідати на питання чи здасть побратимів з потрохами, іменами, прізвищами і домашніми адресами? “, – коментує новину журналіст Юрій Ткачов.

“Тетяна Чорновол заявила, що Держбюро розслідувань викликало її до себе на завтра, на 15.00, для вручення підозри щодо подій 2013 року. Нагадаємо, мова про напад на офіс” Партії регіонів “, в результаті якого загинула людина. Її звинувачують в умисному вбивстві.

Тетяна, зрозуміло, розповідає про політичні переслідування і про те, як багато вона зробила для “революції гідності”. Каже про мільйони протестувальників. Намагається розсіяти відповідальність за подію на інших і кличе завтра під ДБР людей на протест. Але тут же визнає, що штурмувала офіс “ПР”. За підсумками штурму якого і був убитий чоловік.

Ну ось що з неї взяти, а? “, – пише” Клименко-Тайм “.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN