Щойно! У центрі столиці – під час відкриття ялинки сталася НП. Усі затамували подих

Різне

У суботу, 19 грудня, в Києві на Софійській площі урочисто засвітили головну ялинку України. За яскравими вогнями, які висвітлили зелену красуню прийшли спостерігати сотні людей.

Причому не обійшлося без НП. Від салюту загорівся бант. Організатори закликали всіх до спокою.

На металевій конструкції прямо над головами людей, які прийшли подивитися на відкриття ялинки, раптово почався салют. Від нього загорівся декоративний бант. Його через хвилину загасили вогнегасниками з найближчого “будиночка” з глінтвейном.

І ще відірвалася одна гірлянда в процесі пожежі.

Про це передає з місця кореспондент “Страни”.

На ярмарку біля головної ялинки гостям вже пропонують купити глінтвейн, за яким шикуються черги з декількох десятків людей. Також вже працюють новорічні фотозони і дитяча карусель. Крім того, по території ярмарку курсує поїзд, в якому катаються діти з батьками.

Верхівку ялинки замість капелюха прикрашає зірка, від якої променями відходять гірлянди.

В цілому на ярмарку задовго до офіційного відкриття вже були присутні кілька сотень людей. Багато хто прийшов з сім’ями, маленькими дітьми. Більшість – без масок. За дотриманням соціальної дистанції також ніхто не стежить.

Внизу ялинка виглядає як скеля, на виступах якої живуть різні тварини – сови, лисиці, зайці. А під ялинкою розставлені казкові гноми і мухомори. Все-таки концепцію “Казкового лісу” організаторам ялинки вдалося хоча б частково зберегти. Нехай і довелося відмовитися від капелюха на верхівці після потоку негативу в соцмережах, і замість неї тепер новорічну ялинку прикрашає традиційна зірка.

До речі, сама ялина не суцільна, а зібрана з маленьких ялинок, розставлених на різних ярусах.

Гілки ялинки також прикрашають іграшки у вигляді лісових тварин (білки, кролики, сови), а також шишок, мухоморів, жолудів.

Присутні на новорічному ярмарку в основному хвалять ялинку. Однак є й ті, кому задумка з капелюхом на верхівці подобалася більше.

“Подивися, як красиво прикрасили! – каже мама своєї дочки, підбиваючи її ближче до різдвяної ялинки. – Тут і звірятка різні, і гірлянди, і гноми. Незвично”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN