Щойно! Виступ Сюмар Скoлихнув Bерховну Pаду: «Не Пеpетворюйте Укpаїну На «Моcфільм»» ВІДЕО

«Насамперед хочу подякувати активістам, які сьогодні виступили на підтримку 121 в’язня Кремля – кримчан. Ми ні на секунду не забуваємо, що Крим – це Україна», – зазначила вона.

«Дуже боляче, що в 2014 році Україна втратила Крим. Я абсолютно вірю в те, що це тимчасово», – наголосила Вікторія Сюмар.

«Давайте поговоримо, чому це сталося. Давайте поговоримо про Харківські угоди, коли російський контингент в Автономній республіці Крим було збільшено вдвічі. Коли російським військовим дозволили там пересуватися по території півострова, завдяки чому окупація пройшла так блискавично», – підкреслила депутатка.

«Давайте поговоримо про засідання РНБО, яке було в останній день лютого, коли вирішувалося це питання. Я була там присутня. І я – живий свідок, як і багато наших колег, хто і що тоді говорив, і як голосував. Напевно ця розмова доречна», – зазначила представниця «Європейської Солідарності».

При цьому вона додала: «Тим, хто зараз говорить про «жодного пострілу в Криму» і «здачу Криму», я хочу сказати: а що змінилося з 2014 року? В правовому сенсі Крим – це Україна. Якщо вам так хочеться – ідіть зі зброєю в руках звільняйте Крим. Ідіть зі зброєю в руках звільняйте український Донбас. Не продовжуйте цей дешевий піар і серіали», – наголошує Вікторія Сюмар.

Депутатка також підкреслила, що тимчасові слідчі комісії є інструментом діяльності опозиції, а не влади. «У вас є вся влада, є всі правоохоронні органи. Якщо вам хочеться щось робити, то просто це робіть», – сказала вона.

«Посилюйте армію. І не перетворюйте Україну на Болівуд і «Мосфільм», – звернулася депутатка до монобільшості.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN