Щойно! Зеленський аплодує, Кабмін підтримав – будуть премії. Підтримка для дітей: що потрібно знати

Різне

Кабінет Міністрів України підтримав президентський проєкт указу про надання премій у розмірі 5 тисяч грн українським випускникам, які складуть Зовнішнє незалежне оцінювання на максимальний бал. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

“Зазначимо, що 28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Указу Президента України про Премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Відповідно до Регламенту КМУ, проєкт Указу буде переданий на підпис Президенту України”, – йдеться у повідомленні.

Усього передбачено 20 щорічних премій від держави у розмірі 5 тисяч гривень, які виплачуватимуться одноразово. Щоб отримати грошову винагороду, необхідно мати 200 балів на ЗНО з двох і більше предметів.

За словами очільника МОН Сергія Шкарлета, такі матеріальні заохочення для вступників покликані підтримувати обдарованих дітей. Таким чином вони покажуть високий рівень освіти в державі та підвищать авторитет України на міжнародній арені.

Раніше повідомлялося, що Шкарлет планує реформувати традиційне ЗНО. Він пропонує додатково запровадити тестування, схоже на тест IQ, який визначатиме здібності майбутнього студента до навчання.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN