Щойно! Зеленський провів термінове засідання – готується шокуюче рішення. “Затьмарило мозок” – країна на ногах!

Різне

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони для вирішення питання виходу з конституційної кризи.

Про це повідомляє прессекретар президента Юлія Мендель в коментарі “Українській правді”.

“Сьогодні (29 грудня – ред.) Президент Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому, зокрема, розглядалися питання конституційної кризи”, – сказала Мендель.

Вона повідомила, що деталі засідання будуть повідомлені офіційно пізніше. Саме засідання вже закінчилося.

У той же час Лещенко у себе на каналі повідомив, що на засіданні РНБО розглядалася ситуація стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

За словами Лещенка, президент Зеленський видасть указ про відсторонення Тупицького з посади терміном на місяць відповідно до статті 154 Кримінально-процесуального кодексу України.

“Зеленський під повним контролем Соросят, а бажання потрапити на інавгурацію Байдена затьмарило мозок Президента України. Своїми діями гвалтує Конституцію, що стане причинного розбалансування інститутів влади”, – коментує новину тг-канал “Сплетница”.

“Зеленський намірений відсторонити від виконання обов’язків голову КСУ Олександра Тупицького на місяць, посилаючись на ст. 154 Кримінально-процесуального кодексу України, про яку вчора, до речі, згадувала” слуга народу “Ольга Совгиря.

Пункт спірний, тому що в даному випадку мова йде не про якогось призначеного президентом чиновника, а про цілого суддю Конституційного суду. Але, схоже, в Офісі президента остаточно визначилися, що для них цей фінт цілком прийнятний”, – пише” Клименко-Тайм “.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN