Щойно! Зеленський в шоці, в ЄС терміново звернулися – доленосна заява. Потужна підтримка: можуть розраховувати

Новини

Президент Європейської Ради Шарль Мішель і президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн надіслали президенту Володимиру Зеленському лист і запевнили, що Україна може розраховувати на солідарність Євросоюзу в питанні отримання вакцини проти коронавірусу.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, ЄС здійснює кроки для забезпечення якнайшвидшого доступу України до вакцин.

Європейські лідери наголошують, що ЄС готовий і надалі підтримувати Україну в боротьбі з пандемією COVID-19. Торік виділено 190 млн євро, які були спрямовані, зокрема, на придбання медичного обладнання, та перший транш макрофінансової допомоги в обсязі 600 млн євро.

“Лідери інституцій ЄС відзначають прогрес України у впровадженні внутрішніх реформ попри несприятливу ситуацію, викликану пандемією COVID-19”, – прокоментував лист європейських лідерів Зеленському заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.

Євросоюз готовий до подальшої співпраці, зокрема в питаннях, що стосуються боротьби з корупцією та судової реформи. Керівники європейських інституцій високо оцінюють невідкладні кроки, що були вжиті президентом України в контексті розвитку ситуації навколо рішення Конституційного суду, додав він.

Нагадаємо, Україна отримає 2,5 млрд гривень від Світового банку на закупівлю вакцин від коронавірусної хвороби.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN