Щойно! Звіробій викрили – правду дізналися всі. Такого ніхто не чекав – Порошенко в ауті. Українці розлючені!

Новини

Журналіст Євген Куксін у своєму телеграмі повідомив цікаву інформацію про доходи Марусі Звіробій, яка зараз балотується в депутати від “ЄС”.

“Єдиний дохід Марусі Звіробій-Біленької за 2020 рік – 581 гривня соціальних виплат від управління соціального захисту населення Васильківської РДА Київської області.

При цьому вона тримає вдома 20 тисяч доларів та 96 тисяч гривень готівкою”, – йдеться в повідомленні Куксіна.

Українці ж задаються запитанням, звідки у Звіробій стільки готівки, якщо офіційно вона ніде не працює і податків не сплачує?

Раніше, кандидат від партії “Слуга народу” на довибори до Верховної Ради, спортсмен Василь Вірастюк висловив свою думку про конкурента по округу в Івано-Франківській області Марусю Звіробій, яка балотується в нардепи від “Євросолідарності”.

За словами Вірастюка, він не тримав руку на пульсі щодо історії з погрозами Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського.

“Щодо популярності Звіробій на окрузі, я недавно був в гостях у мами після Нового року. І ту реакцію, яку я бачив … Не знаю, це реакція людей або опонентів, але всі бігборди, які я бачив – були заляпані фарбою”, – повідомив Вірастюк.

Також недавно Звіробій відзначилася черговими погрозами, проте цього разу під роздачу попали депутати від проросійської ОПЗЖ.

Так Звіробій опублікувала картинку з депутатами від ОПЗЖ і гранатою, на якій був підпис – “Як чудово, що всі ви тут сьогодні зібралися”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий