Connect with us

Новини

“Щось неймовірне”: з’явилися кадри наслідків потужного шторму в Україні

Фото, які з’явилися в Мережі, дійсно приголомшують.

Як повідомлє Politeka.net, їх опублікувала Державна служба України з надзвичайних ситуацій. today.politeka.net

«Краса зимових Карпат з гори Піп Іван Чорногірський після п’ятиденного шторму зачаровує!», – йдеться у коментарі до фото.

Також уточнюється, що наразі там хмарно, видимість обмежена, вітер південно-західний 5-6 м/с., температура повітря -8°С.

Зачаровані природною красою, користувачі соцмереж порівнюють побачене із казкою:

Advertisement

«Казково та фантастично»,

«Космос»,

«Україна прекрасна»,

«Божа краса»,

Advertisement

“Щось неймовірне”.

Чорна гора (2020,5 м), так ще називають цю вершину, посідає третє місце в списку найвищих гір Українських Карпат: перше місце належить Говерлі (2061 м), друге − горі Бребенескул (2038 м).

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій неодноразово наголошували, що гірський відпочинок вимагає особливої підготовки та відповідального ставлення.

Так, помилки, які роблять туристи при плануванні подорожі, можна поділити на дві групи: переоцінка своїх сил та недооцінка маршруту.

“Наприклад, сходження на Піп Іван взимку може бути важким та небезпечним, є ділянки, де сильний вітер або є обледеніння. Якщо розглядати цей маршрут влітку, – ускладнена ділянка на Вухатий Камінь. Коли турист спускається, він вже втомлений, а там стрімко, відповідно збільшене навантаження. І ніби людина підготовлена, не травмувалася, не впала, але вже починають боліти коліна, меніски тощо”, – розповідав начальник четвертої спеціалізованої пошуково-рятувальної групи управління ДСНС в Івано-Франківській області Тарас Бринда.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement