Щойно! Пролунала потужна заява – не отримає владу. Політик не чекав: нічого не довели, країна на ногах

Новини

Якщо президент Росії Володимир Путін піде, опозиціонер Олексій Навальний не отримає владу м’яким чином — про це заявив експерт-міжнародник Геннадій Друзенко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Смута. Ми ж розуміємо, що Навальний не є консенсусним політиком, це не є м’яка передача влади. Боюсь, для України немає хорошого варіанту, якщо режим вистоїть і дотисне. Поки він тримається сильно, і ми бачимо, що в Білорусі протести нічого не довели. Відповідно, стане зрозуміло, що в Росії можна домовлятися лише з Путіним. І тоді подивимося, як поведеться Америка, для якої головний виклик все-таки Китай, і є спокуса домовлятися з Росією проти Китаю. Якщо режим не витримає, то аби не почалася велика смута, а ми є надто близько, щоб її не помітити”, — сказав він.

Експерт вважає, що Україні не слід чекати позитивних наслідків для себе.

“Україні дуже важко зайняти чиюсь сторону – співчуття, звичайно, на боці протестувальників. Але якщо дивитися цинічно політично, то я не бачу хорошого сценарію розвитку подій для України. Щобільше, дуже свіжий білоруський приклад, який буде радикалізувати обидві сторони. Радикалізація не на користь України. Хіба трохи відверне від питання Донбасу.

За кожної смути Росія розповзається, а потім збирається. Але це за умов, що Кремль втратить залізну хватку. Напевно кавказькі народи підуть першими, другим Татарстан. Поки це виглядає лише мріями”, — сказав він.

Раніше ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко заявив, що Росія втомилася від Володимира Путіна.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN