Щойно! Степанов терміново звернувся, знайшли вихід – готові викупити. Українці не чекали, “потрібні політичні рішення”

Новини

Україна готова викупити надлишок вакцини від коронавірусу в країн Європейського Союзу, щоб якомога швидше захистити своїх громадян.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-дискусії “Збільшення допомоги ЄС країнам Східного партнерства в боротьбі з COVID-19”. За його словами, механізм для цієї процедури майже створений.

Очільник Міністерства охорони здоров’я наголосив на тому, що робота над відповідним пілотним проєктом вже ведеться. У зв’язку з цим він звернувся до народних депутатів із проханням по можливості проінформувати про цю пропозицію інші країни, оскільки в цій сфері “потрібні лише політичні рішення”.

Степанов нагадав, що наша країна веде переговори зі всіма основними виробниками вакцини від COVID-19, які мають дозвіл на використання. З кількома з них вже триває узгодження потенційних контрактів, уточнив він.

Також в Україні ухвалено план вакцинації, згідно з яким у 2021-2022 роках щепленнями від COVID-19 мають охопити не менш як 50% українців, сказав міністр.

Нагадаємо, що вакцинація громадян України від COVID-19 може початися 15 лютого або пізніше – орієнтовно в ці дати до нашої країни мають привезти перші вакцини.

За словами заступника міністра охорони здоров’я, головного санлікаря Віктора Ляшка, завадити цьому можуть лише форс-мажорні обставини.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий