Щойно! Верещук не стала мовчати – народ запам’ятав. Зеленський в шоці, вступилася за нього: не може впливати

Новини

Народна депутатка України від партії “Слуга народу” Ірина Верещук відповіла на звинувачення на адресу президента Володимира Зеленського щодо його бездіяльності в боротьбі з корупцією в Україні.

Як заявила вона в коментарі OBOZREVATEL, саджати корупціонерів не належить до обов’язків глави держави. Проте під час передвиборчої кампанії він дійсно обіцяв, що “весна прийде, саджати будемо”, й народ це запам’ятав, підкреслила нардепка.

“Щодо боротьби з корупцією, то тут варто нагадати, що це не є компетенція президента відповідно до Конституції України. Це питання більше юридичне, проте з політичної точки зору, так президент, бувши кандидатом, обіцяв: “весна прийде, саджати будемо”. І суспільство це запам’ятало. І ми бачимо, що тут мало результатів, ми не бачимо посадок. Тому мляві показники боротьби з корупцією не можуть справити враження на суспільство, що і призводить також до падіння рейтингів. Підсумовуючи, маємо об’єктивні обставини (коли закономірно після завищених очікувань довіра населення падає) та суб’єктивні обставини (пандемія, війна на сході України, критика подекуди невиправдана)”, – сказала Верещук.

Сам Зеленський раніше також говорив, що не впливає на правоохоронні органи, щоб виконати передвиборчу обіцянку про “посадки” корупціонерів. Він зазначив, що правоохоронна система потребує перезавантаження.

Нагадаємо, за словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, пріоритети президента США Джо Байдена і Зеленського щодо функціонування антикорупційної інфраструктури в Україні повністю збігаються.

Дипломат наголосив на тому, що саме Зеленський найжорсткіше в Україні став на захист антикорупційних органів та антикорупційної інфраструктури після рішення Конституційного Суду щодо скасування відповідальності за брехню в деклараціях.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий