Шок! Гучна смерть сколихнула країну – легенда журналістики. Рідні і колеги в траурі – він був першим

Різне

Олександр Євтушенко, легенда музичної журналістики, телеведучий, продюсер, письменник, помер в Києві у віці 63 років.

Про смерть генія розповів в Facebook його друг і колега Сергій Лихолай.

“Ніхто і ніколи стільки не робив для української музичної сцени. І вже не зробить …” – пише Лихолай.

Євтушенко був фундатором музичної журналістики в Україні – редактор першої музичної газети “Аудіо-толока” ( “Аут”), першого журналу про музику “ГалаS” та інших видань цього напрямку, вів програму “Тинди-Ринди”, випускав музичні альбоми.

Про смерть журналіста на своїй особистій сторінці в Фейсбук написав і письменник Анатолій Дністровий. Причина смерті знаменитості не уточнюється. Однак відомо, що Олександр довгий час боровся з енцефалопатією (синдром дифузного ураження головного мозку. – Ред.).

“Не стало Олександра Євтушенка – першого професійного музичного критика епохи Незалежності, професійного історика української популярної і молодіжної музики останніх 30-ти років”, – написав Анатолій.

Що ще відомо про Олександра Євтушенка:

Євтушенко був фундатором музичної журналістики в Україні – редактор першої музичної газети “Аудіо-толока”, першого журналу про музику “ГалаS” та інших видань цього напрямку, вів програму “Тинди-Ринди”, випускав музичні альбоми.

Журналіст працював з такими провідними українськими виданнями, як “День”, “ПІК”, “Собеседник”, “Дзеркало тижня” та іншими.

Крім того Євтушенко працював над розвитком жанру української рок-музики. Вів радіопередачу “Рок української вдачі” (25 радіоесе про видатні рок-групи України), працював ведучим програми “Музичний острів” на Радіо “Свобода”.

Також він виступав як прес-аташе найбільш знакових українських фестивалів, як “Червона рута”, “Перлини сезону”, “Таврійські Ігри”, “Альтернатива. Львів”, “Мазепа-фест. Полтава”.

Прощання з Олександром Євтушенком відбудеться 26 грудня о 11:00 на території крематорію Байкового кладовища (Київ).

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN