Шольц після прибуття до Москви відмовився від російського ПЛР-тесту: з’явилися подробиці. Фото
Президент Росії Володимир Путін настільки боїться коронавірусу, що зажадав від німецької делегації, включно з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, здати три аналізи ПЛР за чотири дні до візиту в РФ, який відбудеться 15 лютого. Ще один росіяни хотіли провести дипломату вже після прибуття, але він відмовився. Повідомляєobozrevatel.


Як пише Bild, згідно з вимогами кремлівського правителя, його мав зробити російський медичний персонал одразу після приземленнянімецьких гостей. Проте Шольц погодився здати німецький тест лікарю посольства Німеччини у Москві.


Німці пішли на єдину поступку Росії у цьому питанні – вони могли послати когось на урядовому аеробусі, щоб спостерігати за правильністю виконання тесту ПЛР.

Нагадаємо: ще у вересні 2021 року Путін вирушав на добровільну самоізоляцію через спалах коронавірусу в його оточенні. Глава РФ у режимі онлайн брав участь у раніше запланованих заходах.
23 березня Володимир Путін вакцинувався проти COVID-19. Процедура була непублічною. У Кремлі навіть не назвали вакцину, якою щепили президента.


Наступного дня його прессекретар лише сказав, що лідер почувається добре після уколу двофазною російською вакциною. Отже, це могла бути одна з трьох розробок РФ – препарати “Супутник V”, “ЕпіВакКорона” або “КовіВак”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN