Connect with us

Новини

Шольц розніс пропаганду Путіна і поставив Росії різку умову щодо завершення війни з Україною

Повідомлення про нібито готовність директора країни-агресора Росії Володимира Путіна до мирних перемовин є фейковими. Він не шукає способів завершити війну проти України політичним шляхом. Москва повинна вивести свої окупаційні війська з України, після чого з’явиться основа для укладення миру. У свою чергу, лідери ЄС допомагатимуть Києву стільки, скільки потрібно. Про це заявив німецький канцлер Олаф Шольц, передають Патріоти України.

Як повідомляє Укрінформ, у п’ятницю, 24 березня, підбиваючи підсумки саміту Євросоюзу, у своєму виступі він розкритикував нібито “наміри” Путіна щодо “мирних перемовин” і назвав такі повідомлення фейком. “Ні. Це фейкові новини, які поширюються у світі правими комунікаційними мережами, але не мають нічого спільного з реальністю”, – зазначив Шольц.

При цьому він уточнив, що готовий і надалі розмовляти з Путіним у разі необхідності, як це було раніше. Також канцлер ФРН додав, що війна має завершитися виведенням окупаційних військ Росії з території України. Такий крок повинен стати основою для майбутнього миру

“Абсолютно зрозуміло те, як ця війна може завершитися: Росія повинна вивести свої війська. Це стане основою можливості встановлення справедливого миру в Україні та запобігання досягненню Росією її імперських цілей”, – зазначив Шольц. Глава уряду Німеччини Олаф Шольц підкреслив, що лідери країн Євросоюзу запевнили президента Зеленського в солідарності з Україною і допомагатимуть країні стільки часу, стільки це буде необхідно.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement