Шольц уперше за чотири місяці поговорив із Путіним і закликав вивести війська з України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у телефонній розмові з російським диктатором Володимиром Путіним закликав вивести окупаційні війська з України. Це була їхня перша розмова з травня.

Діалог політиків відбувся у другій половині дня у вівторок, 13 вересня, і тривав 90 хвилин, передає Deutsche Welle. Шольц закликав Путіна якнайшвидше досягти дипломатичного врегулювання війни проти України. news.obozrevatel.com

“Глава уряду Німеччини заявив про необхідність припинення вогню, повного виведення російських військ із території України, а також дотримання територіальної цілісності й суверенітету цієї країни. Він підкреслив, що будь-які подальші спроби Росії анексувати території інших країн не залишаться без відповіді та не будуть визнані за жодних обставин”, – повідомляють німецькі ЗМІ

Шольц також закликав російського диктатора поводитися з полоненими українськими військовослужбовцями відповідно до Женевських конвенцій та інших норм міжнародного гуманітарного права. Він також заявив про необхідність забезпечити безперешкодний доступ до полонених співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Канцлер також наголосив на необхідності забезпечення безпеки на Запорізькій АЕС. Шольц заявив, що потрібно уникати будь-яких кроків щодо ескалації та негайно виконувати заходи, рекомендовані у доповіді Міжнародного агентства з атомної енергії.

Відео дня:

Крім того, Шольц та Путін обговорили ситуацію із глобальною продовольчою безпекою, яка загострилася після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Канцлер закликав продовжити виконання угоди про експорт українського зерна та не дискредитувати ці домовленості.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Шольц уперше за чотири місяці поговорив із Путіним і закликав вивести війська з України