Шольц відхилив заклик Європарламенту запровадити санкції проти Шредера через зв’язки з Росією

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не підтримав заклик Європейського парламенту запровадити санкції проти Герхарда Шредера. Обмеження вимагали накласти за відмову колишнього федерального канцлера піти з керівних посад в енергетичних компаніях Росії.

Але на думку Шольца, щодо нього не повинно бути подальшого покарання. Слова політика на пресконференції з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у Гаазі процитувало видання Politico.

Так, чинний канцлер ФРН заявив, що рішення німецького парламенту цього тижня позбавити Шредера його оплачуваного платниками податків офісного приміщення в Берліні було “послідовним” і “правильним”. Також він наголосив, що воно “буде реалізовано”.

“Але я не думаю, що наразі щось ще необхідно”, – додав Шольц, коли його запитали про резолюцію Європарламенту, яку було ухвалено 19 травня і яка закликала ЄС ввести санкції проти європейців, які все ще входять до рад директорів відомих компаній із РФ.

Відео дня:

За його словами, було б краще, якби Герхард Шредер “пішов зі своїх постів”, проте більшого покарання йому політик не бачить.

Зазначимо, що Шредер є членом ради директорів російської державної нафтової компанії “Роснефть”, а у лютому його також висунули до ради директорів російської енергокомпанії “Газпром”. Незабаром після початку війни РФ проти України співробітники офісу Шредера у Берліні звільнилися на знак протесту проти його відмови піти з посад. Хоча ексканцлер тепер може позбутися офісного приміщення, він, як і раніше, отримує щомісячну допомогу в розмірі €8300.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Шольц відхилив заклик Європарламенту запровадити санкції проти Шредера через зв’язки з Росією