Connect with us

Новини

Штраф до 50 тисяч євро: За що суворо карають власників земельних ділянок у Німеччині

Published

on

У Німеччині суворо штрафують за деякі роботи у садах та на земельних ділянках. Якщо ви іммігрант і не знайомі з місцевими обмеженнями, слід швидше з ними ознайомитися, щоб не поплатитися, наприклад, за стрижку газону або вирубку дерева на своїй ділянці, передають Патріоти України.

У різних федеральних землях штрафи можуть відрізнятись. Що варто враховувати власникам ділянок у Німеччині, повідомили у Telegram-каналі “Німеччина/ Україна/Біженці”.

Стрижка газону у вихідний день

За шумні роботи у саду у вихідний день чи свято – у Німеччині вас можуть оштрафувати. Особливо в неділю заборонено використовувати бензопили, повітродувки, кущорізи та інше шумне обладнання. Штрафи за це можуть сягати 50 тисяч євро, в залежності від федеральної землі.

Вирубка дерев влітку

У Німеччині охороняються деякі види дерев, і їх, згідно із законом, не можна рубати в період з 1 березня по 30 вересня. Це стосується, наприклад, сосни звичайної або волоського горіха.

Advertisement

Щоб зрубати якесь дерево, потрібно отримати дозвіл в органах охорони довкілля. Штрафи за вирубку без дозволу у різних регіонах країни відрізнятимуться.

Розпалювання багаття в саду

Правила розведення багаття у саду визначають місцеві органи влади. Відкритий мангал у саду може бути встановлений, але з дозволу влади.

Заборонено спалювати відходи після садових робіт та траву у себе на ділянці. У більшості випадків для спалювання сміття потрібен дозвіл.

Будівництво сараю

Для будівництва сараю біля будинку часто потрібно отримувати дозвіл. Порушення будівельних норм може спричинити штраф до 50 тисяч євро

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement