Штурм Банкової: українці атакують, поліція відбивається. Відео заворушень

Новини

У Києві почалися масові мітинг на Банковій і Інститутський.

В Україні снувала піднялася хвиля мітингів. Цього разу люди заполонили вулицю Банкову та Інститутську. Всього на даний момент налічується близько тисячі учасників. Про це пише видання “Українська правда”.

Відомо, що люди мітингують проти тюремного ув’язнення активіста Сергія Стерненка.

Поліція перекрила прохід до офісу президента спецтехнікою і живим кордоном з поліції. Прихильники Стерненка, якого 23 лютого уклав суд в Одесі, скандують “Аваков чорт”, “Свободу Стерненко”, “Разом і до кінця”, “Київ, вставай”.

Правоохоронці запевняють активістів, прохід до ОЗУ відкриють, як зберуться всі учасники протесту. На місце акції протесту постійно перебувають люди. Правоохоронці виправдовують закритий підхід до офісу президента тим, що там досі не прибрані новорічні конструкції. Але люди не вірять цього і продовжують вигукувати “Зеля-ссикун!”.

Крім того, на акцію протесту продовжують перебувати і правоохоронні органи. Вони всіма силами намагаються стримати натовп, щоб він не прорвався до офісу президента. Мітингувальники штовхають представників силових структур, а деяких кидають сніжки.

У поліцію полетіли щонайменше два фаєри.

Люди скандують “Пропускай”, махають прапорами України, станом на 20:35 прорвати кордон поліції їм не вдалося, була невелика товкучка.

О 21:15 поліція стала все більше зміцнювати живий коридор перед офісом президента.

Протести проходять у низці міст – у Львові, Житомирі, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську та інших.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий