Connect with us

Новини

Штурм Москви стає реальністю: експерт розповів про значення партизанського руху в РФ

Published

on

Партизанський рух в РФ, що виник під час війни, може відіграти важливу роль в українській перемозі та поваленні путінського режиму.

Питання ролі партизанів у війні стає дедалі актуальним. Легіон “Свобода Росії” оголосив про намір залучити тисячі російських бійців для атаки на Москву. Існує значна кількість претендентів, які очікують вступу до лав легіону, і вони продовжать здійснювати набіги на кордон, поки їх сили не стануть достатньо потужними для штурму Москви.

Про це в ефірі Politeka Online розповів колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко.

За його словами, партизанський рух, такі формування, як, наприклад, Російський добровольчий корпус та легіон “Свобода Росії”, відіграють зараз істотну роль зі своїми діями та рейдами у прикордонні області.

 

“Так, можливо, ми миттю обговорювали цей підхід. Я так намагався вибудовувати ланцюжок нових можливостей, які з’являються у нас і сприяють діям з деокупації та наступальним діям. Зокрема, одна з таких можливостей – це дії добровольців з нашого боку. Як- то завжди проводилася і продовжується робота з різними національностями громадян держави”, – каже військовий.

Advertisement

Та, вже відомо про цілий полк білорусів, який воює на боці України, а також наявність підрозділів чеченців та представників інших народів.

“Однак робота з росіянами в такому масштабі раніше не проводилася. Зараз ситуація змінюється, і ми зрозуміли важливість дій громадян Російської Федерації. Тому все, що сприяє нашим бойовим діям зі звільнення нашої країни, має бути підтримано. Ось що відбувається в даному випадку” , – каже Ігор Романенко.

Бєлгород, атака на Бєлгород, диверсія
Прокоментуйте:
Advertisement