Швидких перемог не буде, окупанти готові воювати довго – Міноборони

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що російська армія готова воювати довго і не буде відступати від своїх задач. Тому, за її словами, швидких перемог не буде.

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню НВ. Маляр пояснила, що Росія дуже серйозно готувалась до цієї війни і так просто не відступиться.

Заступниця міністра оборони зазначила, що обережні прогнози щодо закінчення війни надходять від Генштабу, в який стікається вся інформація, що стосується війни.

“Саме Генштаб в прогнозах стриманий, бо йде гаряча фаза війни. Я можу порівняти це з ситуацією, коли під час складної операції ми просимо в хірурга прогноз на одужання. Звісно, він впевнений в своїх силах, але говорити наперед не буде. Наші військові в собі впевнені, але неправильно робити однозначний прогноз під час дій”, – пояснила Маляр.

Також вона звернула увагу на масштаби підготовки Росією до цієї війни.

“По тому масштабу, з яким Росія сюди заходила, видно, що вони готувалися і зупинятися не збираються. Це зрозуміло і по переговорному процесу, і по тому, як вони обстрілюють мирні українські міста без жодної військової доцільності. Це значить, що вони готові воювати довго і не будуть відступати від своїх задач, і швидких перемог не буде. Так, зараз нам постачають гарне озброєння наші західні партнери, але і цей процес має свою інерцію, все не стається в один момент”, – сказала замміністра оборони.

Відео дня:

Насамкінець Ганна Маляр пояснила, чому окремі території опинилися під окупацією і розповіла про справжню ціну військових перемог.

“Попри те, що іноді мене звинувачують в тому, що я песимістично подаю інформацію, насправді ціна наших перемог дуже висока, і вони насамперед обумовлені професійністю наших військових та вищого військового командування. В нас часто питають люди – чому росіяни зайшли в ті, чи інші регіони, тимчасово зайняли міста, бомбардують нас, так от – в нас були такі ситуації, коли ворог переважав наші сили в 15 разів. Наші збройні сили і в таких ситуаціях досягали певних успіхів, але поки що не все вдалось. Тому певні території тимчасово зайняті, але ми їх повернемо”, – наголосила заступниця міністра оборони України.

Нагадаємо, перед цим Ганна Маляр розказала про нову тактику російської армії в Україні. За її словами, на відміну від перших тижнів війни, зараз росіяни діють по ситуації, вивчаючи й аналізуючи українську тактику.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Швидких перемог не буде, окупанти готові воювати довго – Міноборони