Сіли в калюжу! В міністерстві жорстко оконфузилися – міністра у відставку. Зеленський точно не чекав!

Різне

В українському Міністерстві оборони потрапили в конфуз, вкрай неоднозначно прокоментувавши слух про можливу відставку керівника відомства Андрія Тарана.

“Я першим проінформую суспільство, якщо настане час відкривати” третій конверт “. Поки що – фальцет”, – написали представники прес-служби відомства на сторінці Міноборони в соціальній мережі Facebook.

Відповідно, співробітники Міноборони переплутали поняття “фальшстарт” і “фальцет” [особливу техніку співу, при якій чоловічий голос сильно відрізняється від звичайного тембру і схожий по висоті нот на жіночий – ред].

Повідомлення з помилкою пробуло на сторінці Міноборони в соцмережі близько півгодини, після чого його змінили – спершу слово “фальцет” замінили на “фальшстарт”. А потім і зовсім пост був видалений.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат з фракції Голос Сергій Рахманін заявив, що комітет Ради з питань національної безпеки і оборони нібито висловив недовіру міністру оборони Андрію Тарану і направив відповідний лист президенту Володимиру Зеленському.

Однак керівник комітету Олександр Завітневич швидко спростував слова Рахманіна. Він сказав, що під час останнього засідання комітету 16 грудня питання Тарана не піднімалося.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN