“Синочку мій малесенький живи..Біда у нас”.. Невже важко п0ділитися? Мати-одиначка слізно всіх благає…

Рідні хлопчика благають допомогти малюку.

Максимальний репост просимо всіх..ставте+++

У трирічного Давида Ляшенко – єдиний діагностований випадок в Україні рідкісної генетичної хвороби – гемолітико-уремічний синдром. Вона вражає усі органи, вони починають відмовляти.

Допомогти йому може лише препарат не сертифікований в Україні. Мама Давида благає усіх про допомогу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1487d5abc00cfa0287c475d9052b9a54.jpeg

Рік тому у Давида раптово  відмовили нирки. Тоді лікарі вперше припустили хворобу, спроба лікування в Охматдиті.

Та порятунок знайшли рідні лише у Туреччині. Там за місяць і за 100 тисяч доларів малюка повернули до життя. Та за рік аналізи знову у 20 разів вищі норми.

«Печінкові проби, що стосується кишечника, що стосується нирок, щодо крові. Поки що поставили фіброз печінки. Дитина дуже збуджена, нервова», – розповідає мама хлопчика.

Допомога ТСН: трирічний хлопчик потребує 320 тисяч доларів на терапію

У Давида поступово відмовляють усі внутрішні органи, вражені мікротромбозом.

«Дитина отримує мінімальну терапію, але вона як на бочці з порохом. Ми не розуміємо, коли буде загострення», – твердять лікарі.

Зупинити хворобу можна препаратом, який не має реєстрації в Україні. Його вартість за дозу від 5 до 10 тисяч доларів.  Тоді в Туреччині вони зробили 4 дози. І мусили повернутися через брак коштів. Нині ж їх чекають в Іспанії. Задля генетичного обстеження й визначення дози преперату.

«Це треба було зробити вчора, провести ці дослідження, зрозуміти стан дитини, тяжкість захворювання, генетично визначити це захворювання.

Ідеально б було мати цей препарат у себе в кишені, якщо завтра стан розвинеться, то зразу його ввести. Він допомагає не розвитись ускладненню захворювання», – каже лікар хлопчика.

«Вони виставили рахунок на 10 тисяч євро, щоб здати аналізи. 320 тисяч доларів – це коштує лікування препаратом в мінімальних дозах», – каже мама Давида.

Жінка благає допомогти її синочку.

Дані для допомоги тут

Більше інформації і реквізитів: https://www.instagram.com/_viktoriya_aparina/?hl=uk

джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN