Скандал із перемогою Alina Pash на нацвідборі: Мірошниченко та Лодигін виправдалися за плутанину

Ведучий нацвідбору на Євробачення-2022 Тімур Мірошниченко пояснив, чому виникла плутанина з результатами голосування в прямому ефірі. Також ситуацію прокоментував член журі Ярослав Лодигін.

Відповідний допис з’явився на сторінці ведучого в Instagram. Зірка зізналася, що в інциденті вийшов тим “йолопом, що 8 цифр не може озвучити”. Слова судді передали в “Суспільному” (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Зі слів Мірошниченка, листок, переданий йому під час ефіру, – це список учасників у порядку їхнього виступу. Там були 3 колонки: оцінки журі, бали від глядачів і загальний результат. Тобто цифри у кожній колонці розкидані, а не одна за одною, додала знаменитість.

Тімур Мірошниченко пояснив, чому виникла плутанина з результатами голосування

Артист наголосив, що плутанина вийшла саме в “редакторській”, де випадково озвучили в навушник неправильний результат, хоч у конверті цифри були правильними.

Ведучий прокоментував "ляп" в ефірі

“Аж поки не минає декілька хвилин і в редакторській все ж розуміють, що від самого початку я озвучував таки правильні бали. Тому й виходить такий мес в ефірі. Це лажа. Так бути не повинно. Бо в результаті я “той йолоп, що 8 цифр не може озвучити”, довіра до підсумкових балів падає, хейт заливає всі можливі щілини”, – написав артист.

Ведучий наголосив, що плутанина виникла через редакторську помилку

Зі свого боку Ярослав Лодигін наголосив, що редакторська помилка стосувалася останніх учасників у рейтингу, тому вона ніяк не вплинула на результати лідерів голосувань.

“Ця плутанина не стосувалася лідируючих позицій, там було все дуже чітко озвучено. Щодо кількості голосів, які було віддано тому чи іншому учаснику, я думаю, що ми зможемо переговорити з авторитетною аудиторською компанією, яка поставила своє ім’я на незалежному підрахунку”, – сказав він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )