Connect with us

Новини

“Сказали, що завантажать у КамАЗ і більше ніхто нас не побачить”: полонений із ПВК “Ветеран” поскаржився, що росіян женуть на війну погрозами. Відео

Бійці 3-ї окремої штурмової бригади під Бахмутом взяли в полон окупанта з ПВК “Ветеран”. Він розповів, як його відправили на фронт без підготовки та погрожували вбивством за відмову воювати.

Відео допиту полоненого опублікував Telegram-канал командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського. “Сили оборони продовжують оборонну операцію і мають успіхи на флангах Бахмута”, – йдеться в публікації (щоб подивитися ролик, доскрольте новину до кінця).

На відео “ветеран” розповів, що “навчання ніякого не проходив”, а про те, що потрапить на передову, йому також “не сказали”.
"Сказали, що завантажать у КамАЗ і більше ніхто нас не побачить": полонений із ПВК "Ветеран" поскаржився, що росіян женуть на війну погрозами. Відео

“Ми всі разом, всі три роти, сказали, що ми не поїдемо нікуди, у нас ні підготовки, нічого немає, яка передова. Нам сказали, якщо ви не поїдете, ми вас зараз завантажимо в “КамАЗ” і вас більше ніхто не побачить. Тікати не знаю куди…” – сказав полонений.

Він розповів, що підписав контракт із ПВК 5 квітня.

Advertisement

“У мене борг за аліментами великий. Якщо підписуєш більше ніж на два роки, виплати президентські. Мене мали відправити в роту забезпечення в тилу, а потрапив у цей. Хотів розірвати контракт, сказали, дають термін 11 років начебто”, – розповів полонений.
"Сказали, що завантажать у КамАЗ і більше ніхто нас не побачить": полонений із ПВК "Ветеран" поскаржився, що росіян женуть на війну погрозами. Відео

За його словами, дорогою на передову його підрозділ ночував у корівниках, “перероблених під частину”, там же відбувався і розподіл на роти.

“Двохсоті кожен день, на моїй позиції вижив тільки я. Вважаю, що мені взагалі сильно пощастило”, – зізнався полонений загарбник.

Прокоментуйте:
Advertisement