Складено Топ-3 найдорожчих в обслуговуванні сітікарів

Заведено вважати, що володіння компактним сітікаром передбачає невеликі витрати, але це далеко не завжди так.

Автоексперти назвали найдорожчі в обслуговуванні сітікари, інформує Ukr.Media.

Адже, як кажуть, є колосальна різниця у вартості обслуговування Daewoo Matiz і будь-якого Smart.

№1- Mini Cooper

Найдорожчий в обслуговуванні сітікар — це Mini Cooper. Для того, щоб провести базове технічне обслуговування (заміна мастил, гальмівних дисків і свічок + робота), власнику "Міні Купера" потрібно витратити приблизно 9500 гривень. Дорожнеча пояснюється німецькими коренями — компанію British Motor Corporation, яка виробляє Mini Cooper, у свій час придбав концерн BMW.

№2 — Smart

Другий рядок рейтингу належить ще одному німецькому автомобілю — Smart. Дітище компаній Daimler-Benz і Swatch вийшло досить дорогим в обслуговуванні, що й не дивно, враховуючи походження автомобіля. Власникам Smart доводиться витрачати на ТО зовсім не набагато менше, ніж власникам "Купера".

№3 — Audi A1

Третє місце дісталося субкомпактному хетчбеку Audi A1. ТО для цього автомобіля, у якого пробіг 60 тисяч кілометрів, обійдеться у 23 000 гривень. Втішити власників A1 можна тим фактом, що у цієї моделі досить надійні і довговічні вузли, тому техобслуговування необхідно проводити досить рідко.

Тому не варто ганятися за брендом і прислухатися до реклами. Варто перед придбанням сітікара ретельно вивчити всі плюси та мінуси кожної моделі, яка вас цікавить.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Складено Топ-3 найдорожчих в обслуговуванні сітікарів