Складне рішення, але правильне: Ветеран батальйону Євген Дикий розповів, чому важливо втримати Бахмут

Ветеран батальйону  Євген Дикий називає складним, але правильним рішенням для ЗСУ залишитись у Бахмуті Донецької області та продовжувати захищати його. Росіяни своїх військових у місті посилають фактично на забій. Таку думку екскомандир “Айдару” висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.

За його словами, дедалі більше російських частин стають небоєздатними після боїв за Бахмут, а тому вже зараз не підтримують наступу на інших ділянках фронту.

“Всі вони пов’язані ось цим одним маленьким центром Бахмут. Коли настане час нашого контрнаступу, то не факт, що частини, які пройшли Бахмут, матимуть змогу навіть нормально оборону тримати. Тобто це така моторошна м’ясорубка, але в якій ворог втрачає набагато більше, ніж ми”, – каже Дикий.

Дикий наглошує, що ЗСУ не здають Бахмут, зокрема, з гуманітарної точки зору. Адже під час боїв місто практично стерли з лиця землі, Втім, далі є Сіверськ, Слов’янськ, Краматорськ та Костянтинівка.

“Поки що це цілі міста, цілі інфраструктури. Там є громадянське населення. Якщо ми здамо Бахмут, а я не виключаю, що, на жаль, це може все-таки в якийсь момент стати необхідністю. З військового погляду зміниться не так багато. Ми просто відійдемо на наступну лінію оборони, яка давно готова, і це буде не обвал фронту, не прорив фронту. А от із гуманітарної – чотири міста з тилових стануть такими ж фронтовими, як зараз Бахмут”, – сказав Євген Дикий.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )