“Скоро ми побачимо дуже болючий, драматичний, але надзвичайно повчальний період третього падіння російської імперії”, – Піонтковський

Вже зовсім скоро Збройні Сили України звільнять Херсон. А після цього почнеться поступове падіння росії. Такий прогноз озвучив російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський. Він переконаний, що, як тільки Збройні Сили звільнять Херсон від окупантів, в Росії одразу почнеться падіння, передають Патріоти України.

В Путіна не вистачає військових

За словами Піонтковського, Путіну не вистачає “гарматного м’яса” для проведення подальших наступальних операцій. Зараз він хоче взяти Слов’янськ, але в нього банально немає такого ресурсу.

“Для цього йому не вистачає резервів. Резерви – це не просто кримінальні елементи та непідготовлені призовники”, – зазначив Андрій Піонтковський.

Щоб вирішити цю проблему, Путіну необхідно провести мобілізацію. Але він не може цього зробити. Місцеве населення Росії хоч і підтримує “царя”, але взагалі не готове йти за нього воювати.

Піонтковський наголошує, що добровільно йдуть на загарбницьку війну лише повністю відбиті люди на кшталт Гіркіна або ж представники депресивних районів. З таких людей не отримаєш мільйонну армію, яка здатна довго просуватися вперед.

Відео дня:

На думку Піонтковського, зовсім скоро Росія зазнає краху у війні проти України. Все почнеться зі звільнення Херсона. “Виходу в Росії немає. У другій половині серпня буде звільнений Херсон. І ми побачимо дуже болючий, драматичний, але надзвичайно повчальний період третього падіння російської імперії”, – вважає Піонтковський.

Джерело: 24 канал

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Скоро ми побачимо дуже болючий, драматичний, але надзвичайно повчальний період третього падіння російської імперії”, – Піонтковський