Connect with us

Новини

“Скоро вже буде наступ”: Великий з “Квартал 95” в образі Зеленського звернувся до українців

Published

on

Відомий комік та шоумен Юрій Великий поділився кумедним відео, де після довгої паузи знову спародіював Зеленського.

Популярний український комік, актор та зірка “Квартал 95” Юрій Великий , який до війни пародував Зеленського у концертах “Вечірнього кварталу”, а потім почав робити влучні пародії на росіян і все, що з ними пов’язано. А цього разу артист опублікував у своєму Instagram і на ютуб-каналі відео, в якому зробив кумедну пародію знову на Зеленського, а також ще на деяких відомих українських особистостей.

Так, Юрій у ролі президента Зеленського спочатку звертається до українців із милим привітанням із Великоднем. А потім він починає співати пісеньку про контрнаступ: “Скоро вже буде наступ”, за відомим всім мотивом тик-ток-хіта “Скоро вже буде Паска”. При цьому в ролику з’являються різні персонажі типу Арестовича, Бориса Джонсона, Поворознюка та інших, яких також зіграв Великий.

У підписі до відео актор написав: “Всіх православних християн, які підтримують Україну, хочу привітати зі Святом Воскресіння Христова! Хай Бог береже наших захисників і всіх тих, хто наближає нашу Перемогу. Сьогодні невеличка пародія на інтернет-мем “Скоро вже буде Паска” і на черговий музичний шедевр від @MiusliUa, якій зараз співає уся країна”.

Прокоментуйте:
Advertisement