Скрепам дали по пиці: Послу РФ у Великій Британії заборонили відвідувати парламент через війну в Україні

Послу РФ у Великій Британії Андрію Келіну офіційно заборонили відвідувати британський парламент “до подальшого повідомлення”. Про це йдеться у повідомленні, розісланому сьогодні спікером палати представників та лордом-спікером, пише Guardian, передають Патріоти України.

За даними журналістів, заборона поширюється також на інших акредитованих дипломатів РФ та офіційних осіб у Британії. Видання зазначає, що хоча заборона діяла і раніше — з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, тепер вона закріплена офіційно.

У документі, адресованому британським парламентарям, йдеться, що посла не запрошуватимуть до будівлі парламенту без особливого розпорядження. Крім цього до повідомлення було прикріплено записку для оголошених Москвою персонами нон грата 265 депутатів та 154 дипломатів. У ній зазначено, що цим особам не рекомендується відвідувати райони, що знаходяться під впливом РФ, включаючи Білорусь, молдавський регіон Придністров’я, окупований Росією Крим, територію вздовж кордону між Вірменією та Азербайджаном, а також окуповану територію Донецької та Луганської областей.

Відео дня:

“Ми очікуємо, що якщо особа, яка перебуває під санкціями, подасть заяву на отримання російської візи, в ній буде відмовлено, а якщо вона прибуде на кордон, їй буде відмовлено у в’їзді до Росії і депортована за першої ж нагоди”, — цитують журналісти текст документа.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Скрепам дали по пиці: Послу РФ у Великій Британії заборонили відвідувати парламент через війну в Україні