“Скрізь дають повістки, але не в дорогих ресторанах дітям олігархів..” Вирішальний етап: зроблено заяву щодо мобілізації, хто потрібен в першу чергу

Якщо людина раніше не проходила служби, то вона потрапляє до навчальних центрів.

Про це, як пише Politeka.net з посиланням на Military Media Center,заявив очільник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач, коментуючи ситуацію з мобілізацією.

«Ніяких хвиль мобілізації немає. У більшості випадків громадян викликають до територіальних центрів комплектування, щоб уточнити військово-облікові дані. Рішення про мобілізацію ухвалюють після висновку медичної комісії про придатність до військової служби”, – сказав Горбач.
ЗСУ, мобілізація
За його словами, після медкомісії військовослужбовці прибувають до військових частин на конкретні посади.

«Громадяни, які мобілізуються з досвідом військової служби і нетривалою перервою у проходженні служби можуть відправлятися одразу до бойових військових частин. Нам сьогодні потрібні фахівці як на нові зразки озброєння, надані партнерами, так і для поповнення втрат. У першу чергу мобілізують особовий склад за визначеними обліково-військовими спеціальностями», – зазначив Горбач.

Також очільник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ підкреслив, що сьогоднішній етап є вирішальним для українців і їхніх нащадків, а захист держави від агресора – обов’язок кожного.
прапор України, ЗСУ

У свою чергу українці закликають роздавати повістки не тільки звичайним українцям, але й дітям олігархів і народних депутатів.

«Скрізь ловлять, скрізь дають повістки, але ніде не чула, що прийшли в дорогий ресторан і вручали повістки»,

«Створіть хоч одну роту з депутатів і тоді буде обов’язок кожного. Ви думаєте, то легко чекати на звістку з фронту чи людина жива? Хай Бог милує»,

«Підтягуйте резерви депутатів, судів, що для них війни не має, бо вони білі», – висловлюються користувачі соцмереж.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 4 оцінки, середнє 4.25 з 5 )
BBCcCNN