«Скромна, nорядна людuна»: ким був чоловік, якого убuв водій в центрі Києва

Україна

Чоловік, якого убив водій таксі у центрі Києва, був співробітником Київської митниці.Владислав Корнієнко був скромною, порядною людиною.

Трагедія сталася 19 лютого біля театру імені Івана Франка.

Про це повідомивколишній голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко.

«Корнієнко Владислав Леонідович… Скромна, порядна людина. Добросовісний співробітник Київської митниці. Саме його вбили на пішохідному переході 19-го лютого в центрі Києва.

Кадри цієї трагедії обійшли всі телеекрани. Сподіваюся, вбивця буде покараний не лише земним судом. А Владиславу Леонідовичу Царство Небесне…», — написав Макаренко.

Нагадаємо,20 лютогоПечерський районний суд Києва обрав запобіжнийзахід водієві, який в центрі Києва через конфлікт на дорозі до смерті побив 52-річного киянина.Згідно з рішенням суду, затриманий залишитьсяпід вартою до 19 квітня.

Підозрюваний у завданні смертельних ударів Азізлі Абдулла Огли у залі суду сказав наступне: «Я просто хотів його налякати. Я не думав, що так станеться. Я, чесно, не хотів його вбивати». Громадянин Азербайджану живе у столиці близько року.

Має тимчасову посвідку на проживання, бо одружений з українкою. Працює таксистом. Каже, в той час саме віз пасажира. Загальмував перед зеброю, пропускаючи пішоходів.

А перехожому щось не сподобалось і той почав лаятись. Водій не витерпів і вдарив. А поїхав, мовляв, бо був у стані афекту. Що Владислав загинув, дізнався, божиться іноземець, лише коли його затримали копи.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий