Slavia назвала те, що зруйнувало шлюб з Дзідзьо: “Можуть забрати…”

Slavia вирішила обговорити із підписниками тонкощі стосунків між людьми

Популярна українська співачка Slavia (справжнє ім’я – Ярослава Притула), яка нещодавно розлучилася зі співаком, музикантом, актором та ведучим Дзідзьо (Михайлом Хомою) після 7 років шлюбу. Дівчина вирішила більше уваги приділяти своїй сольній кар’єрі.

Ярослава, до того ж, активно розвиває свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, де за нею стежить трохи більше 24 тисяч людей. Там співачка ділиться з шанувальниками подробицями особистого та творчого життя.

Цього разу вона вирішила обговорити із підписниками тонкощі стосунків між людьми.
Скрін, Instagram Slavia

«Якщо у відносинах все нормально, все стабільно, але немає ЩАСТЯ, це болото. З цієї зони комфорту важко вийти, тому що нам важко від чогось відмовитись. У стосунках є цикли: 9 років, потім криза у 18,6. В цей час розлучаються багато пар. Якщо всесвіт бачить в вас потенціал — у вас можуть просто з-під ніг забрати маленький світ, який ви насиділи, і сказати: — «Давай, починай заново!». Звичайно, спочатку людина знаходиться в шоці, але потім іде в сильний розвиток», – впевнена Slavia.
Скрін, Instagram Slavia
Вона також додала, що кожна людина нам дана для чогось, але буває так, що стосунки себе вичерпали, і вже неможливо рости разом.

«…пара стоїть на одній точці. Тоді цілком можливо, що зміни будуть на краще, тому не потрібно цього боятися. Коли чоловік і жінка в нещасливих стосунках, і попри біль ризикуючи, виходять з них, тоді знаходять кращі стосунки, всесвіт винагороджує за те, що ви проявили сміливість, і постояли за себе. Бути в нещасливих стосунках, чи просто бути щасливим – недобре для карми», – пояснює співачка, додаючи, що саме про це вона співає у новій пісні, прем’єра якої запланована на 11 лютого.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )