Смертельна гра у хованки скінчиться: що зміниться на полі бою з приходом зими

Зима, що наближається, може змусити змінити тактику ЗСУ – так вважають самі військові та західні аналітики.

Як зазначає американський громадський мовник NPR, здебільшого війна вздовж української лінії фронту нагадувала смертельну гру у хованки, коли війська, танки та артилерія ховалися у лісопосадках, ухиляючись від розвідувальних.

Однак з приходимо зими ця смертельна гра в хованки закінчиться – не буде під чим ховатися. Тепер у війні ще важливішими стануть артилерія та розвідка.
ВСУ, техніка, війна
У свою чергу військовий історик Фред Каган зазначає, що зима в Україні «сприяє атакуючому», а оскільки росія на даний момент займає оборону вздовж більшої частини лінії фронту, каже він, «ймовірно, українцям буде вигідно, якщо вони зможуть заздалегідь підготувати механізовані сили для продовження контрнаступів».

За словами Кагана, мерзла земля і замерзлі річки можуть дати ЗСУ можливість продовжити наступ, особливо якщо росія, як і раніше, матиме проблеми з поповненням запасів.

окупанти, російський світ
Тим часом, як зазначає видання, на передових позиціях на півдні, сході та півночі країни українські сили окопуються на зиму та готуються до затяжного конфлікту. В окопах, крім озброєння, дрова та печі.

Втім, зазначають автори, щоб військові плани України на зиму успішно втілилися, потрібно більше теплого одягу та точної зброї від союзників

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN