“Сьогодні почнуть рух”: російське Міноборони заявило про закінчення “навчань” біля кордонів України
У Міноборони сусідньої РФ заявили, що підрозділи Південного і Західного військових округів приступили до “завантаження техніки і сьогодні повертатимуться до своїх гарнізонів”
Просто з оборонного відомства сусідньої Російської Федерації прийшли новини, про те, що біля кордонів України нібито закінчують “навчання” – війська і техніка. За заявами, повертаються до місць постійної дислокації. Пише znaj.ua


Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков.

За його словами, підрозділи Південного і Західного військових округів вже почали навантаження на транспорт і висунуться у вівторок, 15 лютого.

“У міру закінчення заходів бойової підготовки війська, як і завжди, здійснять марші комбінованим способом в пункти постійної дислокації. Підрозділи Південного і Західного військових округів, які виконали завдання, вже приступили до навантаження на залізничний і автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони”, – заявив на камеру Конашенков.Російські "БУК", скріншот: YouTube

Російські “БУК”, скріншот: YouTube
Варто нагадати нашим читачам, що відомий російський телеведучий Іван Ургант, який вже далеко не один раз потрапляв у скандал через провокаційні заяви з приводу України, вирішив пожартувати у своїй програмі “Вечірній Ургант” з приводу інформаційної ситуації – про “війну”.


Відомо, що приводом для його заяви стала дата 16 лютого, коли Російська Федерація нібито повинна здійснити військове вторгнення на територію України.


Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )