Connect with us

Новини

Сьомий пакет близько: Євросоюз готується ухвалити нові санкції проти РФ

Посли Європейського Союзу в четвер, 14 липня, розпочнуть консультації щодо запровадження сьомого пакета санкцій проти Росії. Про це написав у Twitter редактор бюро “Радіо Свобода” у Брюсселі Рікард Юзвяк, передають Патріоти України.

“За оптимістичним сценарієм, санкції мають ухвалити вже наступного тижня”, — спрогнозував журналіст. Юзвяк додав, що обговорюють ухвалення легкого пакета, але які саме обмеження там будуть, він не уточнив.

Бізнес у РФ скаржиться — нічим упаковувати продукцію

Напередодні новини про обговорення чергового пакета санкцій російське агентство РБК повідомило про дефіцит у Росії пакувальних матеріалів. Через це влада в липні цього року почала змінювати стандарти етикетування продуктів. Представники бізнесу масово скаржаться на скорочення пакувальних матеріалів.

“У межах доручення необхідно проаналізувати вимоги до інформації, яка сьогодні наноситься на упаковку, щодо її актуальності для покупців”, — заявив виконавчий директор асоціації “Руспродсоюз” Дмитро Востриков.

Advertisement

Наприкінці березня завод шведської компанії Tetra Pak у РФ змушений був скоротити асортимент харчової упаковки через брак матеріалів. Випуск упаковок для вина та напоїв об’ємом два літри зупинили.

Прокоментуйте:
Advertisement