Співвідношення не рівне, але у нас боєготовність вища: Аваков назвав перевагу ЗСУ перед ЗС РФ

У Збройних сил України готовність і мотивація боротися за свою країну з агресором вища. Цим вона відрізняється від російської армії, незважаючи на чисельну перевагу останньої.

Таку заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він переконаний, що Росії для окупації України не вистачить навіть 700-тисячного війська.

“У російської армії набагато більше авіації, сильніші ракетні війська, є перевага на морі. У піхоті перевага більша в 5, 6, 7 разів, у танкових – у 10 разів. Класична військова наука каже, що для наступальних операцій потрібно мати співвідношення 1 до 5”, – сказав Аваков.

Він додав, що попри це Росії для окупації нашої країни не вистачить тих 120 тисяч військових, які вона зосередила поблизу українських кордонів.

“Навіть 500 тисяч, навіть 700 тисяч не вистачить”, – зазначив ексміністр.

Він зауважив, що, порівняно з 2014 роком, зараз ситуація інша, а боєздатність української армії та мотивація набагато вищі, ніж у росіян.

“Ми на своїй землі, захищаємо її, і нам відступати нікуди. Дух наших військ і зарядженість буде зовсім іншою”, – підкреслив Аваков.

Він додав, що на додаток до ЗСУ зараз створюються сили територіальної оборони.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN