Сплять просто неба та чекають на рішення Кабміну: з’явились фото і відео, як хасиди блокують кордон

На пункті пропуску “Нові Яриловичи” на кордоні із Білоруссю, який заблокували хасиди, вже пропустили 83 автомобіля та півтора десятка фур, які застрягли тут з ночі. Більше тисячі паломників з Ізраїлю продовжуть стояти в буферній зоні між Білоруссю та Україною.

Про це розповідає кореспондентка ТСН.ua Наталія Нагорна.

Хасиди стоять просто неба на кордоні і тут же сплять. Як повідомив начальник штабу чернігівської прикордонної служби Олександр Павлік, щодоби 300 силовиків забезпечують порядок і не дають паломникам пройти. За словами Наталії Нагорної, також на місці перебувають волонтери. Вони доставляють “кошерну” їжу для паломників. Поруч стоїть мікроавтобус, який привозить молоко, цукор, яйца і хліб.

“Також чергують перевізники, які готові підігнати автобус і забрати хасидів. Сподіваються, що сьогодні буде рішення Кабміну і дозволять пройти групі людей з дотриманням карантинних норм”, — розповіла Нагорна  

Вона також підкреслила, що наразі жодні карантинні і санітарні норми у буферній зоні не дотримуються.

Нагадаємо, хасиди-паломники заблокували пункт-пропуску “Нові Яриловичі”. КПП довелося закрити. Паломники заблокували дорогу, а тому через пункт пропуску не можуть проїжджати фури.

Близько 1000 паломників з Ізраїлю намагаються пішки потрапити на територію України. На місці працюють 300 силовиків, які забезпечують порядок та не дають хасидам пройти.

Хасиди продовжуть блокувати пункт пропуску на кордоні з Білоруссю

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Сплять просто неба та чекають на рішення Кабміну: з’явились фото і відео, як хасиди блокують кордон