Connect with us

Новини

“Спливав кров’ю після прямого влучення танка”: Лікарі у Дніпрі шість годин рятували життя відомому веслувальнику

Published

on

Відомий миколаївський спортсмен, учасник чемпіонатів світу та Європи з академічного веслування Володимир Дзюбинський був дуже тяжко поранений у боях із російськими окупантами. Лікарі у Дніпрі шість годин боролися за життя героя та виграли цю битву. І хоч воювати Володимир більше не зможе, головне, що поряд із ним його наречена Оксана, передають Патріоти України.

26-річний Дзюбинський є випускником Миколаївського коледжу та стипендіатом голови міста. Під час активної спортивної кар’єри веслувальник був неодноразовим чемпіоном України та учасником найбільших міжнародних форумів, ставав призером чемпіонату Європи. Виступав у четвірці без кермової легкої ваги.

Після закінчення кар’єри Володимир обрав поліцію. А коли розпочалася повномасштабна війна вирушив захищати Україну. Тричі був поранений, але повертався до своїх побратимів. Останнім часом воював із окупантами на сході країни.

Про поранення, яке мало не закінчилося трагедією, на своїй сторінці в Instagram 9 квітня повідомила тітка Дзюбинського Марія Тюкова. Після пострілу російського танка гребцю відірвало ногу. І поки лікарі у Дніпрі шість годин боролися за його життя, поряд із бійцем ЗСУ перебувала родина та наречена Оксана.

Advertisement

“Він як молитву повторював її ім’я… Бій зі смертю. Спортсмена, який боровся за чемпіонство в Україні та за кордоном у веслуванні. Стікаючи кров’ю, після прямого влучення танка, з відірваною ногою, яка була поруч, та з бажанням лікарів зберегти кінцівку, був доставлений до Мечникова”, – розповів генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Але дива, за словами Риженка, на жаль, не сталося. Володимир тричі повертався до своїх побратимів після поранень, але ситуація з ногою вивела його з ладу. “Валерій Томілін, завідувач центру травматології, провів операцію, яка дозволить прискорити реабілітацію і поставити надійний протез. Всі друзі не забувають героя, чекають на його повернення на службу як інструктор”, – додав голова дніпровської лікарні, де щодня рятують українських захисників.

“Дуже важливо, що в такий скрутний час Оксана постійно поряд з коханим! Разом вони все подолають!”, – зазначив лікар Володимира Томілін.

“Дуже важливо, що Оксана поряд. До війни не встигли одружитися. “Вона моя “нога”, серце і любов. Обов’язково буде перемога і наше весілля у моєму рідному Миколаєві”, – каже сам веслувальник, уже починаючи ходити на милицях. За словами Сергія Риженка, в очах Дзюбинського, незважаючи на тяжку травму, іскриться позитив та бажання жити щасливо та вільно.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement