‘”Спочатку хату свою пофарбуй”, – похорон окупанта в “напівпервісних” умовах у РФ здивував Україну

У Росії на тлі напіврозвалених хат пройшли похорони військового РФ Едуарда Дмитрієва, який був ліквідований при спробі окупувати Україну.

У війні з Україною РФ використовує як гарматне м’ясо мешканців своїх депресивних регіонів. Цинкові труни потоком йдуть у російську глибинку – містечка та села, де ні Кремль, ні місцеві жителі не змогли побудувати нормальне життя.dialog.ua

Про це у своєму блозі в Telegram пише відомий український журналіст Денис Казанський.

Він звернув увагу на новину про ліквідацію в Україні полковника ЗС РФ Едуарда Дмитрієва. У Мережі було опубліковано фото похорону окупанта в рідному селі Індигойка, що в Кіровській області, і вони дуже показові

Відео дня:

Прощалися з солдатом Путіна, мабуть, на центральній площі села, що ніколи не бачила асфальту чи бруківки. Навколо – напівзгнили і дерев’яні хати. Дешеву труну поставили на пошарпані парти.

“Фотографії дозволяють оцінити умови проживання “визволителів”. На задньому плані видно дерев’яні хати та гнилі бараки, які, судячи з вивісок, є поштою або будинком культури. Якби не радянська пам’ятка, можна було б вирішити, що це декорації до зйомок фільму про Омеляна Пугачова чи Івана Грозного Не дивуюся, якщо жителі цього місця справді бачили унітази тільки по телевізору… І ці люди, які живуть у напівпервісних умовах, на повному серйозі їдуть на танках вчити життя мешканців Бучі та Ірпеня.

Ти спочатку хату пофарбуй свою,  а потім їдь  Денацифікатор х**в…” – обурився журналіст

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
‘”Спочатку хату свою пофарбуй”, – похорон окупанта в “напівпервісних” умовах у РФ здивував Україну