Спочатку вважали зниклим безвісти: з полону повернувся 20-річний захисник із Тернопільщини, який був на “Азовсталі” та в Оленівці

Під час обміну полоненими, що пройшов 7 березня, додому з російського полону повернувся 20-річний захисник Ігор Душенька із Тернопільщини. Від початку повномасштабного вторгнення хлопець перебував у Маріуполі, був на “Азовсталі”.

Радісну звістку повідомили у Facebook Підгороднянської об’єднаної територіальної громади. Там зазначили, що з меткомбінату в окупованому місті боєць вийшов разом з усіма захисниками, потрапивши в полон до окупантів.

Спочатку вважали зниклим безвісти: з полону повернувся 20-річний захисник із Тернопільщини, який був на ''Азовсталі'' та в Оленівці

Зв’язок із Душенькою рідні втратили 18 квітня 2022 року. Вважали безвісти зниклим. Пізніше, як зазначили у громаді, з’ясувалося, що Ігоря тримали в Оленівці, а згодом – на окупованій території Свердловська Луганської області.

Наразі захисник іще перебуває в Києві. Земляки побажали йому якнайшвидшого повернення додому та висловили вдячність за мужність і незламність.

Спочатку вважали зниклим безвісти: з полону повернувся 20-річний захисник із Тернопільщини, який був на ''Азовсталі'' та в Оленівці

Нагадаємо: 7 березня Україна повернула з російського полону 130 військових, серед яких захисники “Азовсталі” та полонені оборонці Бахмута й Соледара. У зворотному напрямку вирушили 90 полонених на території України російських окупантів.

“Більшість захисників та захисниць повертаються додому з пораненнями та хворобами, набутими в боях та під час перебування в неволі. Наймолодшому звільненому ще не виповнився 21 рік, найстаршому скоро виповниться 64 роки”, – повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN