Справжній президент! Порошенко і Ко зробили нечуване – просто в новорічну ніч. Це діагноз – українці розлючені!

Різне

Партія “Європейська солідарність” опублікувала 31 грудня на своєму YouTube-каналі ролик із новорічним побажанням п’ятого президента України і лідера цієї політсили Петра Порошенка, який спершу підписала як “привітання справжнього президента України”.

На відеозапис звернули увагу користувачі соціальних мереж. Зокрема, назву висміяв у себе у Facebook 3 січня ведучий телеканала “Наш” Максим Назаров.

“Це вже діагноз”, – прокоментував він учинок “Євросолідарності” і прикріпив у своєму пості скріншот початкової назви відео.

“Новорічне привітання справжнього президента України – Петра Порошенка”, – ішлося в назві ролика.

Свої коментарі під відео на момент публікації новини залишило 2447 користувачів YouTube. Переважна більшість дякує Порошенкові, вітає його з Новим роком і називає “гетьманом”.

“Скажіть хто-небудь йому, що у 2019-му його не обрали і він уже не президент”, – ідеться в одному не хвалебному коментарі від Віктора Іванова. Водночас видання “Страна” помітило раніше кілька негативних коментарів.

“Бажаю всім доброго нового року без цього “справжнього президента”, “Ага, так, ще один справжній президент у Ростові сидить, хочете до нього? У вас буде гарна компанія”, писали люди.

Президентом України зараз є Володимир Зеленський. Офіційно цю посаду він обійняв 20 травня 2019 року. У другому турі президентських виборів за Зеленського проголосувало понад 13,5 млн українців, а за його опонента Порошенка – 4,5 млн.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN