Справжнє пекло на землі: в Красноярському краї рф вигорають дотла цілі села, кадри

Вранці в Дзержинському районі було село – Ашпатськ, а до вечора його вже не залишилося.

У Красноярському краї за один день число згорілих будівель виросло в 5 разів. Як стало відомо, на ранок сьомого травня число згорілих будівель було 88, до вечора число збільшилося до 450. Про це також повідомляли на сайті крайового управління МНС. info.politeka.net


Вранці в Дзержинському районі було село – Ашпатськ, а до вечора її вже не залишилося, вона вигоріла дотла. Зараз рятувальники МНС Росії гасять пожежі відразу в 16 населених пунктах Красноярського краю, де горять не менше 200 різних будівель.

Пожежі широко поширилися через сильний вітер, швидкість якого в окремих районах досягає 40 метрів в секунду.

У двох районах в результаті пожеж загинули люди. Повідомляється, що серед причин пожежі російські ЗМІ вказують «короткі замикання через перехлест електропроводів і падіння ЛЕП в результаті сильного вітру». На всій території Красноярського краю ввели режим надзвичайної ситуації.

Відео дня:

Також відомо, в російському місті Називаєвськ недалеко від Омська в результаті небувалої пожежі повністю вигоріли кілька вулиць, з’явилися подробиці про руйнування.

Подробиці масштабної НП повідомляють місцеві росЗМІ. Пожежа в місті Називаєвськ Омської області розгорілася близько полудня 6 травня. На момент, коли про загоряння дізналися рятувальники, вогонь охопив два житлових будинки та надвірні споруди.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Справжнє пекло на землі: в Красноярському краї рф вигорають дотла цілі села, кадри