Connect with us

Новини

Спробують наступати на двох напрямках: Генерал Марченко назвав місто, яке хочуть захопити окупанти

Війська Росії у війні проти України прагнуть окупувати ще частину півдня. Вони вдаватимуться до наступів на Миколаївщину й місто Кривий Ріг з метою захопити його і згодом взяти в кільце Миколаїв.Таку думку висловив генерал-майор Дмитро Марченко в інтерв’ю “РБК-Україна”. За його словами, окупанти хочуть мати хоч якийсь успіх, а він зараз не спостерігається у них ні на сході, ні на півдні – ніде, передають Патріоти України.

“Як я бачу, вони будуть пробувати наступати в двох напрямках – Миколаївському та Криворізькому. Якщо в них вдасться хоча б на одному з них прорватися, то вони перекидатимуть туди решту сил і робити його пріоритетним”, – вважає командувач оборони Миколаєва.

Він припустив, що окупанти хочуть захопити Кривий Ріг, щоби створити собі плацдарм для наступу на міста Миколаївської області – Вознесенськ і Южноукраїнськ. Тоді вони “зможуть спробувати взяти Миколаїв у кільце”.

“Вони вже намагалися взяти Миколаїв, їм це не вдалося, тому зараз хочуть обійти його, взяти в кільце і потім це кільце зменшувати. В принципі так, як робили з Маріуполем. Але думаю, що всі ці їхні плани руйнуватимуться, як тільки вони почнуть якісь наступальні дії”, – вважає Марченко.

Advertisement

На його переконання, російські війська зменшили інтенсивність обстрілів Миколаєва. У вівторок, 9 серпня, в місті була перша тиха ніч. Командування “Південь”, крім багатьох складів із боєкомплектами та командних пунктів, дуже влучно вразило цілий дивізіон С-300 ворога. Тому в окупантів, каже генерал-майор, не все так добре, як може здаватися.

Він погодився: якщо загарбникам ніяк не вдається підійти й оточити Миколаїв, вони через Вознесенськ можуть спробувати прорватися до Одеської області. Проте військовий переконаний, що армії РФ це не вдасться, бо її особовий склад деморалізований через значні втрати.

“Таке в них і було в початкових планах. Але, скажімо так, свій шанс це зробити вони проґавили ще в березні. Тому зараз їм буде дуже складно, вони зазнають великих втрат і особового складу, і техніки. Окупанти вже морально дуже пошарпані й хочуть тікати. З їхніх переговорів ми чуємо, що замість пралок і мікрохвильових печей вони почали шукати надувні матраци і гумові човни – збираються тікати за Дніпро”, – підсумував Марченко.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement